więcej niż fotografia

współpraca

Fotografuję, prowadzę szkolenia, doradzam. I uwielbiam to, co robię! Zobacz co mogę zrobić dla Ciebie.


FOTOGRAFIA

Jako fotograf, staram się w pełni dopasować do potrzeb i oczekiwań zlecenia. Uwielbiam reportaże, gdzie trzeba wykazać się wyczuciem sytuacji, szybkością reakcji i kreatywnością kadru. Uwielbiam też fotografię portretową. Dbam wtedy o estetyczną formę uchwyconego wizerunku, aby skutecznie spełniał swoje funkcje.

 

Fotografia reportażowa – to specjalizacja, która wymaga ogromnego zaangażowania w obserwację miejsca i wydarzenia. To szybkie reagowanie na sytuacje, których nie sposób powtórzyć drugi raz. To również rozumienie koncepcji narracyjnej, by materiał zdjęciowy przedstawił na koniec spójną całość.

 

fotografia wrocław

Fotografia biznesowa – praca nad zdjęciami portretowymi zaczyna się od wypełnionego briefa, czyli zebrania celów i oczekiwań osoby portretowanej. Ułatwia to wspólną pracę w planowaniu i przygotowaniu sesji zdjęciowej oraz wybraniu najlepszego miejsca, które skutecznie będzie dopełniać przekaz komunikacyjny.

fotografia wrocław

SZKOLENIA

Jako trener, zwracam szczególną uwagę na kreatywną pracę zespołową podczas spotkań. Prowadzę szkolenia zarówno indywidualnie, jak i wspólnie ze specjalistami różnych dziedzin.

 

Tematy szkoleń, które realizuję:

Podstawy fotografii – teoria fotograficzna oraz obróbka graficzna

Komunikacja wizualna – analiza potencjału i zasobów firmy

Jesteś obrazem – połączenie 3 specjalizacji: metoda FRIS, stylizacja i fotografia wizerunkowa

 

WSPÓŁPRACA NA BLOGU

Jeśli szukasz wsparcia przy kampanii promocyjnej, śmiało napisz. Jestem otwarta na propozycje komercyjne na blogu (teksty sponsorowane i autorskie zdjęcia).